Na kurzech se mne lidé často ptají, jestli nemám nějaká vlastní skripta nebo knížku o automatické kresbě. A protože dotazy přibývaly a přibývaly, přivedly mne k napsání knížky.

V knížce najdete odpovědi na nejčastější otázky ohledně automatické kresby, a hlavně poslouží jako Váš průvodce tak, že budete schopni automatickou kresbu (nebo alespoň část z jejích technik) začít používat sami.
Pro Vás, co již máte za sebou kurz, je šikovné mít pohromadě potřebné informace, ke kterým se můžete kdykoli vracet.

Věřím, že knížka pro Vás bude inspirací, zdrojem odpovědí a návodů. Automatická kresba má úžasné možnosti, a věřím, že mnohé z Vás okouzlí podobně jako před lety mne samotnou :-).

Obrázek na titulní straně má název "Otevřené vědomí" - jeho jemné vibrace fungují jako nenápadný klíček, který Vám pomůže otevřít a rozšířit přístup k vyšším úrovním vnímání. 

 

KDE KNIHU KOUPIT? 

na všech mých kurzech, festivalech a přednáškách
v Příbrami v Ateliéru Dotek (Poštovní 6, Příbram V) u mne - po předchozí domluvě na tel. 737 12 12 58

POŠTOU

1 - 4 ks - poštovné 49 Kč (pouze platba předem na účet)
5 a více kusů - poštovné 120 Kč (platba předem na účet)
5 a více kusů - poštovné 200 Kč (dobírka)

ZÁSILKOVNA
Zásilka do 5 kg na dobírku - 100 Kč

Cena 290 Kč, má 120 stran, brožovanou vazbu s lamino úpravou, velikost A5
Pokud máte o knihu zájem nebo máte dotaz, napište si o ní na e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Bonus - VĚNOVÁNÍ

Pokud si přejete dostat knížku s věnováním nebo ji chystáte jako originální dárek, připojte k objednávce jméno, pro koho si věnování přejete.