22 originálních mandal k vybarvení, poselství archandělských průvodců, význam barev a co o vás mandala říká.

Archandělské mandaly

Archandělské mandaly v sobě nesou zpřítomněnou energii daných světelných bytostí. Tím, že mandalu začnete vybarvovat, se spojujete s energií příslušného archanděla. Můžete ho na začátku kreslení požádat o pomoc v situaci, o harmonizaci, posílení, léčení apod. Hotová mandala je velmi působivý energetický zářič a svými vibracemi pomáhá realizovat váš na začátku vložený záměr. Taková mandala se vám bude líbit, bude vám příjemná. Většině lidí vyhovuje tento první způsob kreslení mandal.
Může se však stát, že budete potřebovat naopak nějaké téma v životě vyčistit, rozpustit, odstranit, odblokovat – pak vložte na začátku do kresby tento záměr. Tuto hotovou mandalu je potom potřeba spálit a poděkovat za očistu, neboť by vyzařovala negace, na které jste se naladili na začátku její kresby.

Jak mandalu vybrat a vybarvovat
Mandalu je nejlepší vybrat pocitově podle toho, která vás osloví, která se vám líbí. Pastelky a barvy si vybírejte intuitivně. Vybarvování mandaly záleží jen na vás, kde začnete, kde budete pokračovat a kterým tvarem skončíte. Nechte skrze intuici a pastelku promluvit vaši duši – tím se o sobě můžete leccos dozvědět. Výběrem mandaly konkrétního archanděla můžete objevit souvislosti a témata, která máte právě aktivní ve vašem životě. Kresbou mandaly je možné tato témata harmonizovat, rozpouštět, uvolňovat nebo naopak stabilizovat, podle toho, co je žádoucí. Mandalu můžete vybrat i logicky, rozumově podle popisu témat v seznamu archandělů – zmizí vám tím však možnost dovědět se skrze intuici o svém podvědomém nastavení.

Co o vás mandala říká
Mandala, kterou vybarvujete od středu směrem ven, vás propojuje s okolím, nese v sobě aktivitu, pomáhá vám realizovat plány, rozvíjet myšlenky, přináší pocit uvolnění, otevírá nové možnosti, usnadňuje vidět nové cesty a řešení (jinými slovy: její aktivní energie směřuje „ven“). Mandala vybarvovaná od okraje směrem do středu podporuje naši koncentraci, zaměřuje pozornost do jednoho bodu, k nejdůležitějším krokům, usnadňuje učení, usnadňuje dokončovat věci, spojuje nás s naším středem, přináší pocit jistoty, stálosti, opory, bezpečí (její energie směřuje „dovnitř“). Mandala, při které se kombinují oba postupy, přináší pocit uvolnění všude tam, kde máme pocit, že jsme nastrkaní do škatulky proti své vůli, při pocitu sevření, nebo při pocitu, že nemůžeme dělat věci po svém, v situaci, kdy nás ubíjí rutinní práce nebo jakákoli neměnnost ve vztazích či v situacích a když máme potřebu to změnit či uvolnit.

Cena 150 Kč
Pokud máte o knihu zájem nebo máte dotaz, napište si o ní na e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..