Důvěra

Moji milí, jsem stále s vámi, i když jsem se na webu na pár dní odmlčela ( o tom níže).

Teď mám pro vás nový obrázek s tématem Důvěra. V sebe, ve svou intuici i praktičnost, ve Vesmír, v naše vnitřní božské vedení, v to, že věci a události se sesynchronizují k mému dobru a k dobru ostatních. Tam, kde se objeví dumky-žalky-nejistota a podobné pocity, tam důvěra přináší rovnováhu a klid, je to léčivý balzám.

Když si k obrázku pustíte písničku Here comes the sun od Beatles, uvidíte, jak k sobě ladí  :-)

 

 

 

Optimální imunita

Připravila jsem pro vás energetický obrázek na imunitu, přesněji na "Optimální imunitu". Kdo už automatickou kresbu používáte, můžete si nakreslit vlastní obrázek. Zvažte, jaký použijete název - Posílení imunity, Silná imunita, Zvýšení imunity apod. se může hodit, ale není to pro každého (všeho moc škodí). Nacitťe si intuicí, jak to máte právě vy. Jako nejvhodnější mi pro většinu lidí vychází "Optimální imunita".

Obrázek si můžete stáhnout zdarma a vytisknout. Můžete ho mít vystavený doma, vytisknout si ho zmenšený a zalaminovat (vejde se do kabelky apod.). Na obrázku můžete programovat vodu a použít k mytí i k pití - na pití stačí 2dcl denně. Jednoduše na obrázek postavte sklenici s čistou neperlivou vodou (ne minerálku), voda je aktivovaná během několika málo minut. 

 

 

 

Léčivé a speciální obrázky

Úplňkový obrázek

Úplněk na Velký pátek 19.4. 2019 nastane ve Vahách. Téma tohoto úplňku jsou vztahy a rovnováha a spravedlnost v nich. Nastolená rovnováha nám dává klid a svobodu. Tam, kde dáváme pozornost víc druhým nez sobě, kde podporujeme víc druhé nez sebe, kde na sebe bereme cizí zdopovědnost, kde pomáháme víc druhým a plníme přání druhých a ne svoje vlastni, tam vsude vzniká nerovnováha. Dubnový úplněk je jako stvořený k uvolnění takových disbalancí. Stačí si zvědomit, kde opouštím sám/sama sebe ve prospěch druhých a rozhodnout se vrátit se k sobě.. Dávání a přijímání jsou pomyslně na miskách Vah a tvoří naši rovnováhu. Mít sebe na prvním místě neni sobectví, ale projev zdravé sebedůvěry a sebelásky.

Obrázek si vytiskněte (stáhnete kliknutím na malý obrázek a uložením velkého obrázku do počítače), na úplněk zapalte bílou svíčku se záměrem propustit a uvolnit vše,  čím sami sebe dostáváte do nerovnováhy  (a u toho můžete  kreslit čistící obrázek, návod nakdete ve videích i v mé knize). Poté můžete proces umocnit tím,  že si nakreslíte automatický obrázek s názvem "V souladu sám/sama se sebou a v rovnováze". Vliv úplňku trvá ješte 3 dny po něm, takže máte prostor ještě do pondělí.

Číst dál...

Mandaly na měsíce

Mandala na leden

Příroda spí a možná i u sebe porozujete pomalejší tempo. Leden je totiž vhodný měsíc na rozjímání. Nestačili jste si dát na Nový rok předsevzetí? Vůbec nevadí. Máte na to celý leden - ujasnit si, co si do nového roku přejete, co vás láká, kam vás duše a srdce vede a zároveň zjistit, co už dosloužilo, dozrálo, co se ve vašem životě završilo a co tedy můžete propustit, čemu přestat věnovat pozornost a na co se nově zaměřit. A můžete k tomu využít i lednovou mandalu, vložit do ní mentálně svůj záměr při kreslení. A kdo budete chtít, můžete mi vaši barevnou mandalu poslat e-mailem v příloze.

Přeji vám, ať se vám tímto rokem kráčí, běží, tančí i odpočívá podle vaší chuti a ať tímto rokem projdete s úsměvem a v souladu se sebou.

Číst dál...

Od čar a motanic k barevným obrázkům

Chci se s vámi podělit o jeden příběh. Mohl by se klidně jmenovat: "Páni - já kreslím!!"

Na zářijový kurz automatické kresby přišla paní, která dostala kurz jako dárek od svých blízkých. Zmínila se jim totiž o své známé, která automatickou kresbu používala na vztahy, což tuto paní fascinovalo. A tak se ocitla na úvodním kurzu u mne. "Já ale vůbec neumím kreslit. Leda tak panáčka jedním tahem." To ale pro automatickou kresbu není překážkou.  "Nevím, jak to mám udělat - v meditacích nic moc nevidím - tužka pořád dělá jen kolečka - rozum mi do toho kecá...."

Možná máte někdo pocit, že jste na tom podobně. Nevadí. Je to jen první část cesty k automatické kresbě.

Číst dál...

Kdo se může naučit automatickou kresbu?

Čím dál víc lidí objevuje automatickou kresbu. Někdo ji zná jako kresbu čaker, někdo jako energetické obrázky, někdo jako divoké čmárání po papíře, jiný jako momentální pohodové kreslení „jen tak“, někdo zase má za automatickou kresbu zakreslování zdravotního stavu atd.

Fascinuje nás to. A tak přirozeně vznikne i otázka, jestli „se to dá naučit“. JAK na to? (Pro začátek si brzy budete moci stáhnout e-book zdarma.) A hlavně - KDO  se může automatickou kresbu naučit?

  • Každý?
  • Nebo jen “vyvolení“?
  • Nebo ti, co mají talent?
  • Nebo snad i já, i když umím jen domeček jedním tahem?

Pokud vám běhají v hlavě podobné otázky, je tento článek právě pro vás.

Číst dál...

Čtyři podmínky pro zvládnutí automatické kresby

Automaticky kreslit zvládne každý, zejména čistící obrázky, pocitové obrázky a programované. Netvrdím, že zvládnete všechny typy automatické kresby a hned a na sto procent. Ale zvládnout je můžete.

Je to jako s čímkoli jiným v životě, co se můžete naučit – třeba jezdit na kole. Podle vašeho vnitřního nastavení si najdete takovou míru, která odpovídá momentální výši vašich možností. I pětileté dítě se naučí jezdit na kole – umí projet parkem i louží. A jednou třeba sjede kopec na horském kole nebo vyhraje cyklistický závod. V pěti letech to od něho však nikdo ani neočekává, ani nevyžaduje. S automatickou kresbou je to podobné. Určité techniky jsou dostupné začátečníkům, jiné pokročilým. Vykreslovací a harmonizační nebo léčivé obrázky jsou právě to, čím můžete velmi snadno začít a co vám půjde a bude vás to bavit. Ostatní záleží na vás. Pokročilé techniky automatické kresby vyžadují čas, a také vyladění Vaší duše do příslušné úrovně.

Číst dál...

Jak na emoce s pastelkou

Každý zažíváme spoustu situací, které rozvlní naše emoce do kouzelného radostného tance, nebo také do divoké bouře. Díky automatické kresbě můžete obojí využít a zpracovat následujícím způsobem:

  • Vykreslit se z nepříjemných emocí a ty pak i s papírem spálit.
  • Zachytit příjemné emoce do obrázku a ten si ponechat jako energetický zářič, „magnet na dobrou náladu“.

Obecně platí, že pozitivní obrázky nás povzbuzují, dobíjejí energii, harmonizují, zklidňují, léčí, posilují, vyrovnávají. Takové obrázky jsou pro nás podporou v době, kdy se daří méně, kdy jsme smutní nebo nemocní, kdy v sobě potřebujeme nastavit pozitivní změnu. Takový energetický obrázek je vhodné kreslit v okamžiku, kdy se cítíte šťastní, spokojení, nadšení, nebo kdy v sobě máte klid a vyrovnanost. Tytéž energie budou obsaženy ve vašem obrázku, doslova tam „nalezou skrze pastelku“, zůstanou tam jako vibrační otisk vašeho momentálního emočního nastavení. Můžete si pak tento obrázek vystavit tam, kde vám to bude milé, nebo si ho vyndat z desek podle potřeby jen v určitých situacích.

Číst dál...