E-BOOK - Mandaly Láska k sobě

Mandaly jsou vytvořené pro radost, pohodu, tvoření a zároveň vyladění se na sebe. Láska a laskavost jsou v této době to, co hodně potřebujeme a co nás udržuje ve spojení, v propojení, pochopení, v přijetí..... a nakonec i ve zdraví.

Sada obsahuje 12 originálních autorských mandal, vytisknout si je můžete opakovaně.

Cena je 200 Kč.
Objednávky na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. V odpovědi zašlu platební pokyny.

Mandaly vám zašlu jako pdf v příloze.

Pokud je budete chtít darovat (přeposlat) dalším  lidem, zvažte, zda můžete moji tvorbu podpořit "vaší částkou". Nebo dejte svými známým tip na možnost zakoupit mandaly u mne. Děkuji.

Karty archanělů a duchovních průvodců

 Krabička obsahuje 26 karet a knížku, ve které najdete návod a použití, seznam karet a jejich významy.

 

Karty můžete použít následovně - zamíchat rubovou stranou nahoře a:

- vytáhnout si kartu svého duchovního průvodce na nějaké období, na den, ¨na daný měsíc apod.

- zjistit, kterého průvodce při sobě máte jako patrona v nějaké situaci, vztahu, procesu, při léčení, v rámci probíhající změny apod.

- vyložit si na tři karty: které téma skončilo nebo právě končí, co zrovna probíhá a co nadchází

- využít podrobnější výklad, návod je v přiložené knížce

- zamíchat karty, otočit je lícovou kartou nahoru a použít karty jako energetické obrázky, zvolit podle intuice, který obrázek se vám momentálně líbí, a nechat si jej vystavený na nějakou dobu podle chuti

 

Karty lze objednat e-mailem na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Cena je 350 Kč, poštovné zdarma, platba pouze převodem. Platební údaje zašlu v odpovědi na Vaši objednávku.

KNIHA - Archandělské mandaly-poselství duchovních průvodců

22 originálních mandal k vybarvení, poselství archandělských průvodců, význam barev a co o vás mandala říká.

Archandělské mandaly

Archandělské mandaly v sobě nesou zpřítomněnou energii daných světelných bytostí. Tím, že mandalu začnete vybarvovat, se spojujete s energií příslušného archanděla. Můžete ho na začátku kreslení požádat o pomoc v situaci, o harmonizaci, posílení, léčení apod. Hotová mandala je velmi působivý energetický zářič a svými vibracemi pomáhá realizovat váš na začátku vložený záměr. Taková mandala se vám bude líbit, bude vám příjemná. Většině lidí vyhovuje tento první způsob kreslení mandal.
Může se však stát, že budete potřebovat naopak nějaké téma v životě vyčistit, rozpustit, odstranit, odblokovat – pak vložte na začátku do kresby tento záměr. Tuto hotovou mandalu je potom potřeba spálit a poděkovat za očistu, neboť by vyzařovala negace, na které jste se naladili na začátku její kresby.

Jak mandalu vybrat a vybarvovat
Mandalu je nejlepší vybrat pocitově podle toho, která vás osloví, která se vám líbí. Pastelky a barvy si vybírejte intuitivně. Vybarvování mandaly záleží jen na vás, kde začnete, kde budete pokračovat a kterým tvarem skončíte. Nechte skrze intuici a pastelku promluvit vaši duši – tím se o sobě můžete leccos dozvědět. Výběrem mandaly konkrétního archanděla můžete objevit souvislosti a témata, která máte právě aktivní ve vašem životě. Kresbou mandaly je možné tato témata harmonizovat, rozpouštět, uvolňovat nebo naopak stabilizovat, podle toho, co je žádoucí. Mandalu můžete vybrat i logicky, rozumově podle popisu témat v seznamu archandělů – zmizí vám tím však možnost dovědět se skrze intuici o svém podvědomém nastavení.

Co o vás mandala říká
Mandala, kterou vybarvujete od středu směrem ven, vás propojuje s okolím, nese v sobě aktivitu, pomáhá vám realizovat plány, rozvíjet myšlenky, přináší pocit uvolnění, otevírá nové možnosti, usnadňuje vidět nové cesty a řešení (jinými slovy: její aktivní energie směřuje „ven“). Mandala vybarvovaná od okraje směrem do středu podporuje naši koncentraci, zaměřuje pozornost do jednoho bodu, k nejdůležitějším krokům, usnadňuje učení, usnadňuje dokončovat věci, spojuje nás s naším středem, přináší pocit jistoty, stálosti, opory, bezpečí (její energie směřuje „dovnitř“). Mandala, při které se kombinují oba postupy, přináší pocit uvolnění všude tam, kde máme pocit, že jsme nastrkaní do škatulky proti své vůli, při pocitu sevření, nebo při pocitu, že nemůžeme dělat věci po svém, v situaci, kdy nás ubíjí rutinní práce nebo jakákoli neměnnost ve vztazích či v situacích a když máme potřebu to změnit či uvolnit.

Cena 150 Kč
Pokud máte o knihu zájem nebo máte dotaz, napište si o ní na e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

KNIHA - Tělové svíce

VÝHODY TĚLOVÝCH SVÍCÍ

Stále více lidí volí tuto přírodní variantu pomoci při potížích.

Tělová svíce má spoustu předností. Které?

Použití je snadné a příjemné

U bolestí, zánětů, stresů, rýmy a viróz mívá použití svíce velmi rychlý efekt (čím dříve je použijete, tím lépe)

Může zachránit před operací (viz případy z praxe)

Tělové svíce z včelího vosku nestékají ani nekapou (pokud ano, je svíce chybně vyrobena, už jsem se s tím setkala, použití je bolestivé a odradí od dalšího používání – proto dobře vyberte výrobce)

Účinkují obvykle rychleji než léky proti bolesti, a to bez vedlejších účinků. Při hoření nevytvářejí jedovaté zplodiny.

Cena 190 Kč
Pokud máte o knihu zájem nebo máte dotaz, napište si o ní na e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Platba pouze převodem, bankovní spojení pošlu na vyžádání.

KNIHA - Automatická kresba

Na kurzech se mne lidé často ptají, jestli nemám nějaká vlastní skripta nebo knížku o automatické kresbě. A protože dotazy přibývaly a přibývaly, přivedly mne k napsání knížky.

V knížce najdete odpovědi na nejčastější otázky ohledně automatické kresby, a hlavně poslouží jako Váš průvodce tak, že budete schopni automatickou kresbu (nebo alespoň část z jejích technik) začít používat sami.
Pro Vás, co již máte za sebou kurz, je šikovné mít pohromadě potřebné informace, ke kterým se můžete kdykoli vracet.

Věřím, že knížka pro Vás bude inspirací, zdrojem odpovědí a návodů. Automatická kresba má úžasné možnosti, a věřím, že mnohé z Vás okouzlí podobně jako před lety mne samotnou :-).

Obrázek na titulní straně má název "Otevřené vědomí" - jeho jemné vibrace fungují jako nenápadný klíček, který Vám pomůže otevřít a rozšířit přístup k vyšším úrovním vnímání. 

 

KDE KNIHU KOUPIT? 

na všech mých kurzech, festivalech a přednáškách
v Příbrami v Ateliéru Dotek (Poštovní 6, Příbram V) u mne - po předchozí domluvě na tel. 737 12 12 58

POŠTOU

1 - 4 ks - poštovné 49 Kč (pouze platba předem na účet)
5 a více kusů - poštovné 120 Kč (platba předem na účet)
5 a více kusů - poštovné 200 Kč (dobírka)

ZÁSILKOVNA
Zásilka do 5 kg na dobírku - 100 Kč

Cena 290 Kč, má 120 stran, brožovanou vazbu s lamino úpravou, velikost A5
Pokud máte o knihu zájem nebo máte dotaz, napište si o ní na e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Bonus - VĚNOVÁNÍ

Pokud si přejete dostat knížku s věnováním nebo ji chystáte jako originální dárek, připojte k objednávce jméno, pro koho si věnování přejete.