Obrázky z on line kurzu Mandaly

Vybarvená šablona. Účastníci kurzu dostali k volnému vybarvení předpřipravenou šablonu.

 

 • Ivana
 • Jaroslava
 • Zdena
 • klientka-1
 • klientka-2

 

Mandala k dokončení. Účastníci kurzu dostali započatou mandalu, šablonu. A takto vypadá dokončená a vybarvená.

 

 • Ivana-01
 • Ivana-02
 • Ivana-03
 • Ivana-04
 • Ivana-04a
 • Jaroslava-01
 • Zdena-01
 • klientka-01
 • klientka-02
 • klientka-03

 

Dorazilo od vás do emailu:

Ahoj Hani, musím ti ještě napsat na pobavení můj návrat domů z tvého nedělního kursu Splněná přání. Takže "Já (Jarka) a můj nový partnerský vztah" ovšem bez společného bydlení :-D:-D:-D. Přijela jsem domu a nemohla jsem odemknout dveře do bytu - zaseklý zámek. Volala jsem starší dceři a ona, že byla taky před chvílí doma a že mi taky akorát chtěla volat co budeme dělat. Tak jsem zavolala jednoho zámečníka co jsem měla kontakt z práce, který k nám na hotel jezdil, když jsme potřebovali (mimochodem moc sympatický muž). Přijel do půl hoďky a jak s nim jdu po schodech nahoru k mému bytu, tak už ze shora slyším mou mladší dceru, že už to odemkla. On říká, no... když už jsem tady tak se vám na ten váš zámek podívám, aby se to zas neseklo příště. No.. to by jste byl hodný, říkám. Kouká na to a říká...... skočím si dolu do auta ještě pro nějaký věci. Dávám mu klíče a říkám, vemte si je, aby jste se pak dole dostal dovnitř. A on s úsměvem ...no to je hezký, že už mi takhle dáváte klíče. A to už mi tak cukaly koutky při pomyšlení, co jsem ten den u tebe řešila, že partner ano, ale ne domu, a vzápětí večer už dávám klíče chlapovi a symbolicky mu vlastně dávám mé teritorium......:-D:-D:-D  Tak zámek promazal, pobouchal západku ve futrech a se slovy, takže už by se vám to nemělo seknout, odešel :-D:-D:-D Přijdu k mé posteli a na ní byl spadlý tvůj obrázek (Harmonizace vztahů), co jsi měla do konce dubna na tvém webu. Měla jsem ho pověšený na takové malé nástěnce u mé postele. Tak že, můj jakýsi vztah je zharmonizován a můj zásek - chlapa domu ne, je asi zřejmě taky promazán!;-)

Přeji ti krásné dny a moc za vše ještě jednou děkuji, Jarka

 

Milá paní Šmídová, ještě jednou bych Vám moc chtěla poděkovat za včerejší individuální lekce. Tak příjemný a smysluplný den jsem už dlouho nezažila. Ohromně mě to "nakoplo" a mému životu dalo ten směr, který jsem hledala. Poslední dobou jsem prožívala hodně rozporuplně. Mám pocit, jako bych nabírala druhý dech, dostávala vítr do plachet a vracela se mi životní síla. Jsem s tím tolik v souznění, že mi to až připadá nemožné a přitom je to úžasné.  
 Je až zázračné, jak obrázky fungují. Na kurzu jsem si harmonizovala vztah k tetě, dnes jsem tam byla na návštěvě a vše probíhalo úplně jinak. Tak jsem si doma namalovala znovu vztahový obrázek a ten se mi dneska líbil mnohem víc. Znovu jsem ho zharmonizovala za sebe a uvidím, co se bude dít dál. Mám pocit, že práce bude až nad hlavu. Budu momentálně mít, co dělat sama se sebou a rodinou. Musím zapracovat i na sebedůvěře, věřím, že v tomto směru mi hodně pomůže právě automatická kresba. 
Ještě jednou Vám mockrát děkuju. Děkuju za to, že jste a pracujete s takovým odhodláním, chutí a trpělivostí pro ostatní. S obrovskou pokorou a vděčností přijímám všechny tyto poklady. Přeju Vám hodně úspěchů v tom, co děláte, hodně zdraví a štěstí v osobním životě. Těším se, až přijde ta správná doba, že navštívím Váš kurz a znovu se posunu dál.

S přátelským pozdravem Věra

 

Ahoj Hani, vcera jsem mela skoleni, na ktere jsem si mj. o vikendu kreslila obrazek, do ktereho jsem si davala, ze budu v pohode, lidi budou prijemni a otevreni a budou diskutovat. Od vecera jsem ho mela u tech papiru a vcera celou dobu s sebou na pc. A ono to presne tak probehlo, super!!! To je naaadhera, jak to funguje. Moc, moc diky!!!!  A preji prima den,

Lenka


Osobní setkání s paní Hankou Šmídovou na kurzu Automatická kresba bylo pro mě překvapivě opravdu osobní ve smyslu příjemné přátelské atmosféry po celou dobu kurzu, vnímání každého účastníka a jeho tvorby, prostoru pro sdílení pocitů a názorů. 
Na kurz jsem šla s velkým očekávání, jak budu schopna na toto téma pracovat ve skupině v cizím prostředím. Zpětně musím říci, že to předčilo má očekávání a že každý obrázek jsem si užívala, že radost z práce a z nových podnětů mě strhnuly od začátku. Skupina jako celek na mě působila harmonicky, ač bylo jasné, že se zde setkaly osoby s různými zkušenostmi. Připisuji tento fakt především profesionálnímu vedení kurzu, odbornosti a osobnosti lektorky.
Současně jsem velmi ocenila náhledy do dalších oblastí, které lze v souvislosti s automatickou kresbou rozvíjet. Praktická ukázka a možnost se přímo ptát mě výrazně posunuly dopředu. Z kurzu jsem si odnesla takový malý poklad, který si teď střežím, rozvíjím a mám z něj radost.

Marie 
 
Rada by som vám ešte raz chcela velmi pekne poďakovať za velmi prínosné a príjemné semináre, skutočne ma to posúva vpred...otvorila ste mi v mnohém oči..včera som zas vykreslovala....skutočne ma to moooc baví :o) A harmonizačné obrázky a liečivé sú úžastná vec....za to vám moc ďakujem :o)))) Dnes sa chystám vyskúšať vše čo ste nás naučila na tomto druhom seminári ohľadom vzťahov....priateľka má s partnerom nejaké probémiky, tak chce aby som sa na to pozrela čo sa tam deje a tak....tak budem na tom dnespracovať...ono sa to tou praxou nádherne rozbieha :o). 

Ešte raz ďakujem, mám vás velmi rada, ste výborný učiteľ a odborník! :o)...a velmi si vás vážime za to čo robíte. Chcela som povedať, že to naozaj je vidieť i cítiť, že to čo robíte, robíte srdcom a s radosťou...už som bola svedkom, keď bol kurz braný hlavne ako spôsob, že dotyčný to delal pre penízky a ono tomu niečo chýbalo, nebolo to ono a navyše  si človek z takého kurzu vela neodnesol :o)
Preto sa človek teší nie len na váš kurz, ale aj na vás osobne :o).

Mária
 
Dobrý večer, paní Hanko ,
děkuji za odpověď. Teď je mi jasné, proč jsem při prvním otevření krabice se svíčkami od Vás sáhla po lososové  ale protože tuhle barvu zrovna nevyhledávám, nakonec jsem si vzala jinou , Svíčky se mi osvědčily moooc krásně fungují, budu potřebovat další zásilku. rozdala jsem je hodně i v rodině, protože, když se uleví bližním, uleví se i nám  .
Přemýšlím teď o tom kurzu svíček v Praze. Děkuji a mnoho úsměvů v novém roce přeje Katka.

U paní Katky se mi ukázal jako duchovní průvodce archanděl Sandalfon (má lososovou barvu).
Právě archandělské energie využívám při výrobě tělových svící, barevně odpovídají jednotlivým archandělům. Paní Katka s nimi už nějaký čas pracuje. Chci Vám jen ukázat, jak je vše krásně propojené a jak na nás souvislosti vykouknou kdekoli. 

 

Dobrý den,
ráda bych Vám poděkovala za včerejší kurz tělových svící v Brně. Množství informací a  Váš zájem i ochota odpovídat na naše dotazy mě znovu přesvědčily, že dobrý člověk ještě žije. Večer jsem si udělala malou meditaci a posílala vděčnost za to, že mi Vás Meduňka přivedla do cesty. Náhody neexistují. Hodně krásných dnů.   Věra

 

Kyvadélko mi nádherně ukazuje, metoda EFT tedy výborně zabrala:-). Za to vám velmi děkuji. A musím říct, že kurz moc hezky vedete. Díky tomu se už moc těším na ten další:-).
Soňa

 

Já osobně zážitek po Vašem kurzu se VZTAHY (AK III.) mám :-)
Na kurzu jsem se zaměřovala na vztah s otcem. Vztah není nějak narušený, táta jen prostě nesnáší fyzický kontakt. Popřát mu k svátku, podat mu ruku a vrchol políbit - to ho člověk musel honit! Odmítá to, nemá to rád. Určitě je tam něco z původní rodiny, neměl to lehké. Díky Vašemu vedení jsem s tím pracovala a harmonizovala (pastelkou). Týden po Vašem kurzu měl narozeniny. Podotýkám, že jsem nic neočekávala. Šla jsem mu prostě spontánně popřát a co se nestalo!!  Nejen, že z dálky natahoval sám ruku, ale nastavil se k polibku!!!!!   Byla jsem PAF!
Samozřejmě jsem s radostí nabízené přijala. Stejně tak se zachoval i k mé dceři, která šla přát po mne. Byly jsme v úžasu. Mne vůbec nenapadlo, že to může být díky kresbě. To mi docvaklo až druhý den, když jsem si říkala, ty jo, to je změna v 69 letech ! A najednou cvak-aha!  Takže díky, díky, díky :-) Kreslím, kreslím, kreslím. Není to žádný zázrak, ani nečekám nějaké super výtvory, chodí mi to v jednoduché formě, spíš jen symbolicky, krátce s ničím se nevykresluji ,ale funguje to :-).
K.. V.