Přihlášky a rezervace

Pro přihlášení na kurz potřebujete udělat následující 2 kroky:

1) V sekci Kalendář kurzů zadejte svůj souhlas se zpracováním osobních údajů, a to do formuláře v pravém sloupci.

2) Přihlášku pošlete jednoduše e-mailem na: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., a do ní uvedete:

  • jméno a příjmení
  • termín kurzu
  • Váš telefonní kontakt
  • fakturační adresu

Obchodní podmínky 

Místo budete mít pevně rezervované po převzetí písemné přihlášky, nebo v některých případech po zaplacení zálohy či celé částky (je uvedeno u kurzu) - údaje k platbě obdržíte e-mailem (není-li domluveno jinak).

Stornopodmínky - při odhlášení více než 21 dní před konáním kurzu  -50% z platby, při odhlášení 21 dní a méně -100% z platby, nebo za sebe můžete najít náhradníka. Ve vážných případech je možné po domluvě převést platbu k jinému kurzu, a to v individuálně smluveném termínu. Převod k jinému kurzu je umožněn pouze jednou. Veškeré změny (odhlášení, přesun termínu, nahlášení náhradníka) je třeba provést písemně e-mailem či listovní zásilkou.

Během kurzu není bez předchozího písemného souhlasu lektora dovoleno pořizovat zvukovou či obrazovou nahrávku.

Upozornění

Účast na kurzu je dobrovolná a účastník je sám za sebe zodpovědný. Veškeré mé služby jsou určeny lidem, kteří mají zájem o osobní rozvoj a o duchovní růst a poznání. Tyto služby nenahrazují péči lékaře nebo psychologa.

Přihlášením na kurz vyjadřujete souhlas s těmito obchodními podmínkami.

Tyto obchodní podmínky jsou platné od 5.9.2018.