Tento kurz je určen ženám a navazuje na Uzdravení ženské rodové linie. Se svým rodem jsme spojeni energeticko-informačním kanálem. A tudy k nám přicházejí všechny energie a informace obsažené v našem rodě, ve zkušenostech, myšlenkách, pocitech a životech zkouškách našich předků. Tak, kde je tato energie plynulá, průchozí, kde volně proudí, máme přístup k síle rodu, k jeho podpoře. Mnohdy však tam jsou bloky – strach, křivdy, neodpuštění, zklamání, tajnosti…. Prostřednictvím meditací a automatické kresby, ve spojení s vaším Vyšším já si můžete dané energie zprůchodnit, vyrovnat.

Pro ženu je stěžejní, prvotní mít přístup ke svému ženskému rodu, tedy mít kontakt s matčinou linií rodu, a čerpat od těchto žen podporu, lásku, energii. Zároveň je potřeba mít přístup i k energiím z otcova rodu. – to se potom projevuje zejména v našem partnerské, životě, ale i jinde. Tam, kde je v rodu mužská energie  nevyrovnaná, oslabená, nebo někde úplně chybí, můžeme vnést harmonii skrze meditace, meditační rituály a skrze automatickou kresbu.

 

Termíny aktuálních kurzů najdete v sekci - Kalendář kurzů

Přihlášky, dotazy, nápady či připomínky posílejte na e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo volejte 737121258.

Těším se na setkání :-)