Mandaly - zrcadlo duše i cesta k našim přáním

Mandalky už mnozí znáte - je to kruhový obrázek, složení z konkrétních i abstraktních tvarů. Šablony mandal k vybarvení najdete volně na netu i jako knížku v knihkupectví. Osobně jim příkám "vymalovánky pro dospělé" .

Víte, co je na mandale úžasné?
Že je snadná.
Vybarvit ji dokáže každý. A je to navíc příjemné - přirozeně se tím člověk uvolní a dostane se do stavu "mimo čas a prostor", jinými slovy  se tím krásně relaxuje.

Kreslení mandal je takový přechodový můstek k automatické kresbě. Ti kdo pochybujete, jestli "na automatickou kresbu stačíte", můžete to zkusit nejprve s mandalami - uvidíte, že Vás to bude bavit, získáte víc jistoty a sebedůvěry v kreslení. Pak vás to možná zláká tvořit své vlastní obrázky. Nemusíte se zatěžovat formou ("Co nakreslit?"), ta už je daná šablonou. A tak se můžete zaměřit jen na své pocity, na barvy a jen vnímat, jak Vám obrázek doslova roste pod rukama.

Do mandaly můžete vložit své přání, léčivou energii, nebo své bolístky či obavy. Avšak mandalka s negativní energií má být spálená (rozhodně si ji nevystavujte).

Kdo si chce vyzkoušet, co všechno mandala umí, můžete přijít na večerní kreslení.

Termíny aktuálních kurzů najdete v sekci - Kalendář kurzů

Přihlášky můžete posílat na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Vaši přihlášku potvrdím během 2 dnů - pokud se tak nestane, kontaktujte mne prosím telefonicky, děkuji.

Návod, jak tvořit mandaly, co znamenají, jak jim rozumět, jak nám mohou prospět či pomoci a mnoho jiného se můžete dočíst v knize - Automatická kresba, cestak sobě i druhým

Knihu můžete zakoupit v masérně, na kurzech nebo si ji objednat na dobírku můžete přes formulář v sekci "KNIHA Automatická kresba" nebo e-mailem Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..