Kvantová pastelka je kombinace kvantové vlny (záměru) a principu konstelací. Vše probíhá přes kresbu. V průběhu procesu může a nemusí být potřeba používat „konstelační věty“ – kdo jste byl na kurzech Tři ženy nebo Rodové linie, tak už jste se s tím setkali. Jedná se o pokročilou techniku, proto je kurz určený absolventům kurzu AK I, II.

Jak probíhá kreslení

Na papír se zakreslí kvantový kruh (je to vlastně váš energeticko-informační prostor), sebe a téma nebo témata (co vám vadí, co děje, to, co chcete uzdravit, zharmonizovat, posunout, změnit apod.) Na obrázek stoupnete - a během toho dá proces do pohybu, po krocích, postupně. Zakreslujete do obrázku další prvky (ty přicházejí jako vhledy, pocity, potřeby, nápady, pohyby těla pod. během toho, co na obrázku stojíš). To, co přijde, se do obrázku zakreslí. Obrázek se dokresluje řekněme takto postupně "po vrstvách" a když už se do něj "nic dalšího nevejde" (to poznáte intuitivně), odloží se stranou a pokračujete. Obvykle stačí 3 – 5 "procesních obrázků". Poslední, "koncový obrázek“, funguje jako léčivý, transformační ještě i doma - je dobré na něj ještě několik dní stoupnout, nebo "jen" ho mít na očích. Situace-proces dojede.

Příběhy pro ty, kdo chcete číst dál 

Tato metoda mi přišla shora někdy před necelými 2 lety, když kamarádčin syn měl potíže s nohama - tuhnutí, bolest, nemožnost chůze, většinu roku ani nemohl na tělocvik (8. nebo 9 třída, nevím přesně). Během první noci měl prý pocit, jakoby se mu v těle, v nohách něco "měnilo". A ráno nestačili zírat - kolena uvolněná, levý kyčel (resp. výstupek lopaty kyčelní, který si jde nahmatat dlaní, když dáte ruce v bok) měl symetricky stejně jako ten pravý (před tím byl jakoby posunutý směrem dovnitř, o kousek). Byl to emoční blok.... ukázala se tam souvislost s minulostí - o tom vám pak povím podrobně na kurzu (stejně jako o příběhu s netopýry – jako přes kopírák z knihy Údolí včel).

Kreslili jsme taky pro něj kvantový kruh na hubnutí. Během pár dnů byl o 4 kg lehčí.

Pro jednu paní jsem kvantový kruh použila na situaci, kdy se nedokázala vymezit vůči jedné ženě, ustupovala jí. Chtěla, ale když se setkaly, nedokázala jí odmítnout, nedokázala říct ne. Vše se uvolnilo, změnilo. Další jejich setkání již proběhlo bez tlaků.

Kvantovou pastelku jsme použily s jednou ženou na situaci v práci, na pohyb příjem - výdej, na rozběhnutí nového obchodu. Potřebovala brigádnici. Během kreslení vyšly najevo souvislosti z minula – staré programy (příliš osobní, a tak o nich pomlčím). Druhý den mi volala, že přišla zákaznice, daly se do řeči, vyšlo najevo, co umí a nakonec se domluvily na spolupráci. Další den mi volala, že díky brigádnici a jejím kontaktům nejspíš dostanou zakázku pro prodejnu v sousedním městě.

Sobě jsem si kvantový kruh kreslila nedávno. Měla jsem tendenci pomáhat jedné blízké osobě, dostala se do velmi náročné situace – bylo pro ni obtížné udělat změnu, rozhodnout se, pohnout se z místa, říct jiným ne a sobě ano atd. A já s ní hodně soucítila, spoluprožívala její situaci, až jsem z toho nemohla spát a budila jsem se. A tak ve dvě ráno jsem rozsvítila a použila Kvantovou pastelku. Nejen že jsem usnula, ale spadla ze mne ta podivná emoční tíha a neklid. Ta osoba je stále v procesu, jen mne to už nechává spát a mám v sobě klid.

Toto se děje, když nevědomky přejímáme zodpovědnost za to, jak se druhý cítí, za to, co má v životě, aniž jsme to zapříčinili. Možná to znáte.  :-)
Jsem přesvědčená, že skrze Kvantovou pastelku se musí něco dít s naším s naším vnitřním podvědomým nastavením, podobně jako třeba při EFT (mimochodem – termín a kurz EFT I. je také vypsaný).

Počet míst v kurzu je omezen na 9 osob.
Přihlášky e-mailem na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..