23.11. 2019  - Uzdravení ženství - tři ženy v nás - Praha 

cena 1800 Kč, místo konání - Praha - Zbraslav

Uzdravení ženství - tři ženy v nás

Plná ženská energie, tedy přitažlivost, něha, laskavá péče, sebedůvěra, zdravé hranice a vnitřní rovnováha z nás může vyzařovat tehdy, pokud máme v souladu své tři vnitřní ženy - astrologicky jim odpovídají Venuše, Luna a Lilith.

Venuše je archetypem mladé ženy-milenky, v ní je přítomná něha, laskavost, otevřenost partnerovi,  milostné splynutí na úrovni duše i těla. Luna je archetypem ženy-matky, ta je vyživující, pečující, přijímající, chápavá, poskytující bezpečnou náruč.. Lilith představuje archetyp Bohyně-Matky i ženu-pokušitelku, svůdnici. Pomáhá nám přijmou "temnou ženu v nás" - vše co je ukryto, potlačované, odmítané - pudovost, nespoutanost, vášeň, tvořivost, naplnění i prázdnota.

Prostřednictvím meditací a automatické kresby se spojíte každou touto vaší vnitřní ženou. Zjistíte, jak se v propojenís nimi cítíte, kde energie přirozeně plyne a kde stagnuje. Pomocí harmonizačních obrázků a meditací se dají do pohybu rpocesy k vyrovnání, přijetí a propojení všech vašich ženských energií.

Kurz je určen všem ženám, které cítí, že je toto téma oslovuje.

Nemusíte automatickou kresbu umět. Kurz jsem sestavila tak, že je dostupný jak novým zájemcům, tak i těm, kteří automatickou kresbu už používají.

Kurz je určen pro menší skupinu cca 8 lidí.

Ohlasy z kurzu

Seminář "Tři ženy v nás" byl pro mě hodně přínosný a objevný. Uvědomila jsem si, jak velmi stále v popředí stojí žena Venuše - milenka a jak jsem vlastně dostatečně nepřijímala ženu Lunu Matku. Jak mé "výhrady" vůči mojí mamince mi stály v cestě naplno si užívat, prožívat a žít svou roli matky. A jak potlačená temná část v Lilith nerozpoznaná vystrkovala zuby a drápy a zatínala je do milovaných blízkých.  Potýkala jsem se s pocity odporu, potřebou utíkat - od dětí i ze vztahů. Měla jsem vždy komplikovaný vztah se svou starší, dnes dvanáctiletou dcerou, se kterou jsme se neuměly k sobě přiblížit. Teď jsem s oběma dcerami na chatě a moc si to tu užíváme. Pohoda, jakou nepamatuji. Užíváme si to všechny tři. Smějeme se, jsme si blíž a blíž a já to konečně přijímám a nacházím zalíbení v roli maminky :-).  Jsem za vše moc vděčná. Přeji krásné léto a těším se zase někdy na viděnou! Olga

 

Kurz se opravdu MOC POVEDL! Jsem z něho nadšená. Po semináři mám pocit, že "postupně a pomalu začínám být kompletní". Jednu svou součást jsem do té doby téměř nevnímala, další mi teď poskytuje ochranu, sílu a oporu - při meditacích, kresbě a konstelaci to byla "jen" slova, která ale dostala smysl o několik dnů později. Neuvěřitelné a úžasné :-) Za mě - přesně takový druh semináře mi chyběl. Martina 


Ráda bych ti napsala, že kurz byl pro mne skvělý. Hezky se tam poskládaly účastnice a v průběhu celého dne jsem se cítila příjemně, i když to bylo chvílemi náročné. Zatím na sobě nepozoruji zásadní změny, možná je to u mne pomalejší, ale každopádně cítím změnu energie u sebe a celkově takovou lehkost, kterou jsem dřív neměla. Cítím se sama se sebou spokojenější než kdy dřív a mám i osvobozující pocit, že nemusím mít všechno pod kontrolou, ani své vnitřní ženy. Vzhledem k tomu, že vím, že co se týká Luny, tak mi tato vlastnost chybí (nebo to byl hodně potlačený aspekt), tak jsem se bála, jak to na kurzu půjde. Cestu jsem si k Luně našla a cítím se celistvější, i když vím, že s ní ještě tak úplně nesouzním. Už jsem použila na doladění i Tvoji tělovou svíčku  - Lilith - ta je mi moc sympatická - a i když jsem si myslela, že jsem s ní v souladu, stejně se toho poměrně hodně vyčistilo. Před rodovou linií (kurz Uzdravení ženské rodové linie, pozn.HŠ) plánuji doladit i ostatní ženy, ať mohu zapracovat na rodu. Takže já moc za kurz děkuji a budu se těšit zase na další! Pavla

 

Už ve vlaku jsem přemýšlela, že ti napíšu, jak skvělé to všechno bylo - že jsi říkala spoustu zajímavých věcí, které jsem ale v tu chvíli nestíhala myslí pobrat. A ten konec, kdy jsme ladily vzájemný vztah všech tří Bohyň, to byl doslova proces před očima - sledovat tak rychlé posuny energií byl zážitek, stejně tak vnímat ty jemné rozdíly ve větách, kdy některé nešly vyslovit a jiné v souladu s cítěním té ženy úplně jednoduše. Byla jsem moc ráda za všechny ženy, že jsme odcházely všechny vyladěné (a podle mě spokojené), že se to nakonec všechno sešlo dohromady. Já vnímám silnější energie - dílem díky kurzu a asi i proto, že teď prostě silné jsou. Mám pocit, že mě ten seminář hodně posunul dál, tak sleduji, co se bude dít. Moc se těším na další setkání, Magdaléna"

 

Další podrobnosti o způsobu objednání kurzu, o čase a místě konání si přečtěte v pravém sloupci

Změna termínů vyhrazena.

Kurzy mimo Prahu pouze na vyžádání pro skupinku zájemců. Napište mi a domluvíme se na možnostech, děkuji. 

Přihlášky na kurzy

Přihlášku s následujícími údaji zašlete na e-mail:
a-kresba@seznam.cz

  • Vaše celé jméno
  • termín a název kurzu
  • kontaktkní telefon
  • fakturační adresu

Pokud se Vám do 2-3 dnů neozvu, pošlete SMS či voleje 737121258. 
Na tentýž e-mail můžete zasílat dotazy, ohlasy na kurz, objednávky apod.

Zasláním přihlášky souhlasíte s Obchodními podmínkami kurzů

Potvrzení akce

Před kurzem posílám e-mail s potvrzením o konání akce. Pokud Vám taková zpáva nepřijde nejpozději 3 dny před akcí, kontaktujte mne. Děkuji.

O kurzech

MÍSTO KONÁNÍ V PRAZE
Patium Zbraslav, Žitavského 496, Praha 5 - Zbraslav nebo - U Přístavu Zbraslav
Parkování bez zón v místě. MHD - bus ze Smíchovského nádraží jede 13 minut, linky 139, 390, 241, 318, 360 do zastávky Zbraslavské náměstí odsud 7 minut chůze k Patiu a 15 minut U Přístavu.

Ostatní města - adresa je u termínu kurzu
ČAS
10 - 16h  kurz Tělové svíce
10 - 17h ostatní kurzy
otevřeno 20 -30 minut předem

S SEBOU
Všechny kurzy - pití, blok na poznámky, příp. desky na certifikát
navíc:
Automatická kresba a písmo - volné listy A4 nebo blok, pastelky
Andělský seminář - volné listy A4 nebo blok, pastelky, zápalky
Tělové svíce - pinzetu, kelímek (od jogurtu stačí) či skleničku na uhašení svíce, zápalky
Olejomalba - oblečení na malování, zavařovací sklenici, krabici od banánů na transport obrazu

 

Emailing souhlas

{newsletter_subscriber}