obrázky na vodu

Čiré vědomí (modrý obrázek) - nový obrázek na vodu z listopadu 2020. Přišel mi jako vyladění do dokonalé rovnováhy, do spojení se Zdrojem, pro aktivaci tvořivé síly v nás. Co vidíte? Bublinky (buňky)? Vlny (kvantové vlny)? Propojenost (sami se sebou, se Zdrojem, i jinak)? Může v takovém propojení např. "nefungovat imunita"....? ;-)

Použití obrázku, jak to já vnímám, nemá hranice ani omezení. Dejte na své vedení, na svou intuici.

Čištění lymfy (žlutý obrázek) - stává se, že tělo zadržuje vodu, v nohách nebo i jinde, někdy i celkově - a pak má člověk pocit, že je oplácaný, má pár kilo navíc. Pitím této vody se lymfa může dát lépe do pohybu.

Studánka Kloubovka (zelený obrázek) - energetický obrázek podle skutečné studánky u vesnice Kotouň na Plzeňsku. Voda programovaná na tomto obrázku má stejnou strukturu jako ta z pramene: je lehká, hladká, jakoby "klouzavá", a opravdu "proklouže" vše, co v těle drhne (klouby, zácpa, zrak....). Prospívá nejspíš i celkově, včetně psychiky. Vodu s této studánky používal i Páter Ferda.

Placebo? Kdo ví - u lidí. Ale u koček...???

Z dopisu paní Márie po kurzu:

"Na kuchynskej linke sú položené vedľa seba dva rovnaké sklenené džbány naplnené vodou. Iba pod jedným je karta a naše mačky, keďže skáču aj na kuchynskú linku, pijú iba z toho džbánu s kartou. Tie džbány s vodou tam boli aj predtym, ale bez karty a mačky z nich nepili vodu. Mali svoju vodu inde pri miske s jedlom. Ako som sa vrátila z kurzu a dala som tam kartu Studánka Kloubovka, objavili lepšiu vodu a už nechcú inú.  Mária"

Tipy:

  1. Vodu ve sklenici nebo skleněné konvici, skleněném džbánku (nebo průhledné plastové lahvi) postavte na kartičku. Tu nechte pod vodou po celou dobu. Voda je naprogramovaná již po pár minutách.
  2. Použijte nádobu, ve které předtím byla jen voda, nebo úplně novou. Nádoby, kde byl alkohol, limonády, káva apod. nedoporučuji.
  3. Kolik vypít? 2 dcl denně je obvyklé vyhovující množství. Dejte na svůj pocit, zda trochu méně či více. Celá velká pet lahev je fakt moc:-)... Kdo umíte testovat, poradíte si. K objednávce mohu testování pro vás udělat zdarma. 

Vybírejte hlavně pocitově. Intuitivně.
Velikost 8 x 10 cm. Cena 70 Kč/kus, poštovné 50 Kč.
Kartičky lze objednat na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Platební pokyny obdržíte v odpovědi.