Mandala na leden

Příroda spí a možná i u sebe porozujete pomalejší tempo. Leden je totiž vhodný měsíc na rozjímání. Nestačili jste si dát na Nový rok předsevzetí? Vůbec nevadí. Máte na to celý leden - ujasnit si, co si do nového roku přejete, co vás láká, kam vás duše a srdce vede a zároveň zjistit, co už dosloužilo, dozrálo, co se ve vašem životě završilo a co tedy můžete propustit, čemu přestat věnovat pozornost a na co se nově zaměřit. A můžete k tomu využít i lednovou mandalu, vložit do ní mentálně svůj záměr při kreslení. A kdo budete chtít, můžete mi vaši barevnou mandalu poslat e-mailem v příloze.

Přeji vám, ať se vám tímto rokem kráčí, běží, tančí i odpočívá podle vaší chuti a ať tímto rokem projdete s úsměvem a v souladu se sebou.

 

 

Mandala na únor

Únor je čas přerodu "zevnitř ven". Můžete ještě dokončovat plány, ujasnit si, co chcete v dalších týdnech a měsících - mnozí už můžete cítit, že se ve vás probouzí potřeba změny, třídění, čištění. Tato energie se kumuluje uvnitř a postupně se dostává ven (jako téma mi pro obrázek přišlo "Teplo je uvnitř"). Může se to projevit  potřebou uklidit a vytřídit věci doma či v práci, potřebou nového účesu,, třeba i lehké změny jídelníčku, můžete mít i potřebu vyvětrat si hlavu - myšlenky., zkrátka "vyhnat pavouky a vymést pavučiny":-).  Únorová změna a posun se nejprve tvoří uvnitř - v nás samotných, nebo v našem domácím prostředí. 

Koho láká únorová mandala, můžete si do ní během kreslení vložit záměr podle své chuti.

 

 

Mandala na březen

Březen dává příležitost k probuzení, k prvním akcím a novým aktivitám, umožňuje "pozvolný rozjezd". Tak jsem ráda, že v té pozvolnosti jsem vám stačila ještě březnovou mandalku dát k dispozici:-).

Šablonu stáhnete zde kliknutím na obrázek.

(k uložení do počítače klikněte na obrázek, otevře se vám šablona, pak použijte pravé tlačítko a dejte uložit obrázek jako...)