Pomocí testovací kresby je možné v procentech získat informaci o nejrůznějších oblastech života – nakolik je pro nás vhodná daná strava, potravinové doplňky, naše zaměstnání, studium či bydlení atd. AK ukáže také například omentální potřebu vitamínů a minerálů, stav naší energie a zdroje nejvhodnější pro doplnění energie.

Tužka umí zakreslit také tzv. zóny - v bytě, domě, pozemku apod. V kresbě se mi tak mohou objevit negativní zóny (geopatogenní, elektrosmog apod.), psychozóny ( energie, které v sobě uchovávají negativní emoční informaci), léčivé a andělské zóny. Kresbou ve spojení s automatickým písmem mohu doporučit vhodné postupy ke změně, pročištění a transformaci energií.

Testovací kresbou je v podstatě možné zeptat se na cokoli (pokud je nám to dovoleno.)

 

ZDRAVOTNÍ DIAGNOSTIKA

Automatickou kresbou je možné zachytit zdravotní stav člověka. Každé nemoci či změněné funkci orgánu předchází nejprve energetická změna, kterou nevnímáme a která se projeví fyzicky až později. Právě tyto změny kresba dovede zachytit ještě dříve, než se projeví ve fyzickém těle. Lze tak samotnému onemocnění předejít. Nemoci fyzického těla se v kresbě zobrazí zřetelně. Každá nemoc má svou duchovní příčinu – tu je třeba objevit, pochopit a zpracovat ( přijetím, odpuštěním ap.).
 
 
UKÁZKA ČÁSTI ROZBORU
 
 žena 35 let
                              
 
Tato žena má velmi intentivně otevřené vnímání, včetně mimosmyslového. Má dar vhledu i jasnoslyšení. Momentálně je v klidu, bez většího stresu. Dýchací a trávicí systém je v pořádku. Srdce pracuje dobře - na určité úrovni má tato žena vědomě oddělenou minulost (lev strana srdce - na obrázku si "drží energie rukou"), souvisí to s jejím nynějším způsobem prožívání a vnímání. Na křížových obratlích je blok - s ním mohou souviset gynekologické obtíže (skvrna v děloze).