Energetické obrázky (léčivé, přitahovací, harmonizační) nesou zvláštní energetický náboj. Tyto obrazy působí na emocionální i fyzické úrovni, dobře pomáhají při psychosomatických onemocněních, ale i u jiných. Každý obrázek vnímáme jinak – některý obrázek nás  „mine“, jiný se nám zalíbí, nebo nás dokonce nadchne. Obrázek, který na nás „zavolá“, je ten pravý, je „náš“. Přitáhne nás vždy takový, který má v sobě energii, jakou právě potřebujeme. Obrázek, který nás nechává chladnými, v sobě nese energii, které máme dostatek nebo i nadbytek.

Když si budete někde obrázek vybírat již z několika hotových, nechte se vést svým citem a důvěřujte své intuici, ta vás bezpečně povede správně.
 
Léčivý obrázek je nakreslen pro určitou osobu a nese právě takovou energii, která pomáhá dotyčného zharmonizovat a navodit uzdravující proces. Můžete ho nazvat "Zdravé srdce", "Posílení imunity", "Pročištění jater", "Dobré trávení" nebo jednoduše jen "Plíce", "Kosti a klouby" apod.
  
Osobní obrázek je vytvořen také konkrétnímu člověku. Vyzařuje energie, které podporují osobní rozvoj (přitahují takové situace, osoby a „náhody“, díky nimž máme možnost se něčemu naučit, něco pochopit, změnit či vyřešit). Je vytvořen v souladu s Vašimi energiemi, zrcadlí Vaši osobnost a zároveň napomáhá Vašemu růstu.

Roční osobní obraz je specifickou variantou Osobního obrázku. Svými energiemi přitahuje do Vašeho života informace, lidi, zkušenosti a události, díky kterým můžete postoupit dál. Pomáhá Vám uskutečnit potřebný posun, zvládnout Váš „roční úkol“, je tedy časově omezený.

Programovaný obraz je cílený na konkrétní téma, které si vyberete nebo na kterém se domluvíme, např. Zdraví duše a těla, Sebevědomí, Nové podnikání, Otevřená intuice, Bezpodmínečná láska, Univerzální hojnost a jiné.

 

                              
 
                      
       
        Osobní roční obrázek pro paní Magdu                  Osobní roční obrázek pro pana Milana  
                             2009                                                                      2012
                                                                                                                                                                   
 Obrazy kreslím pastelkami, někdy i v kombinaci s uměleckými olejovými pastely a akvarelovými pastelkami. Postupně budou v nabídce i malované obrazy (akryl).

 Ceník obrázků zde

Léčivý i osobní obrázek Vám mohu vytvořit na základě Vašeho plného jména, data narození a místa, kde žijete, případně podle fotografie. Velikost obrázku bývá A4 nebo podle domluvy. Obrázky můžete dostat v přírodním nebo barevném dřevěném rámečku nebo ve foto "klip-rámu".
 
Pro objednávku můžete napsat na e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.