úplňkové svíčkyÚplňková svíčka pomáhá uvolnit, harmonizovat  a transformovat témata, která jsou zrovna aktuální v daný úplněk, nebo i nov. V jakém znamení probíhá daný úplněk nebo nov (a tedy aktuální témata), to najdete na různých astrologických webech.

Svíčku můžete zapalovat přímo v den úplňku, nebo už 3 dny před úplňkem a ještě 3 dny po úplňku. Může Vám tedy hořet týden, nebo jen jeden den .- volba je na Vás. Svíčka by měla hořet alespoň hodinu.  Jednu svíčku používejte vždy na daný úplněk či nov - při prvním zapálení svíčku v duchu požádejte, aby Vám  pomohla uvolnit a pročistit všechna témata související s daným úplňkem (novem).

Všechny svíčky jsou přírodní produkt, netoxický při spalování, nedráždí dýchací ústrojí, používaný pro výrobu svíček, které jsou vhodné i pro alergiky. Ve svíčce vytváří krystaly, které jsou pro každou svíci jedinečné. Tento krystalický efekt se projevuje i na povrchu svíčky. Pro zachování čistě přírodního charakteru našich svíček nepoužíváme žádné vonné esence, které by mohly způsobit alergické reakce.

 

CENÍK A VELIKOSTI

Mini - 12  x 4.5 cm - 150 Kč (cca 200 g)
Klasik - 18 x 6,6 cm - 350 Kč (cca 570 g)
Vysoká - 25 x 6.6 cm - 500 Kč - k dispozici jen příležitostně

Svíčky jsou pouze k osobnímu odběru

  • - Na kurzech
  • - V Ateliéru Dotek v Příbrami - pouze po dohodě
  • - Svíčky si můžete vybrat přímo na místě - nebo Vám vhodné vytestuji kyvadlem
  • - Svíčky si nelze zamluvit a vyčlenit předem (aktuálně to není v mých časových možnostech)

Termíny kurzů najdete v sekci Kalendář kurzů. Pokud nejste účastníkem kurzu, svíčku je možné vyzvednout během 30 minut před začátkem nebo po skončení kurzu - dle domluvy, a to na e-mailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Můžete vybírat i z Archandělských svíček, Čakrových svíček Slunovratových svíček