úplňkové svíčky

Úplňková svíčka pomáhá uvolnit, harmonizovat  a transformovat témata, která jsou zrovna aktuální v daný úplněk, nebo i nov. V jakém znamení probíhá daný úplněk nebo nov (a tedy aktuální témata), to najdete na různých astrologických webech.

Svíčku můžete zapalovat přímo v den úplňku, nebo už 3 dny před úplňkem a ještě 3 dny po úplňku. Může Vám tedy hořet týden, nebo jen jeden den .- volba je na Vás. Svíčka by měla hořet alespoň hodinu.  Jednu svíčku používejte vždy na daný úplněk či nov - při prvním zapálení svíčku v duchu požádejte, aby Vám  pomohla uvolnit a pročistit všechna témata související s daným úplňkem (novem).

Všechny svíčky jsou přírodní produkt, netoxický při spalování, nedráždí dýchací ústrojí, používaný pro výrobu svíček, které jsou vhodné i pro alergiky. Ve svíčce vytváří krystaly, které jsou pro každou svíci jedinečné. Tento krystalický efekt se projevuje i na povrchu svíčky. Pro zachování čistě přírodního charakteru našich svíček nepoužíváme žádné vonné esence, které by mohly způsobit alergické reakce.