Tématické svíčky

Úplňkové svíčky

úplňkové svíčky

Úplňková svíčka pomáhá uvolnit, harmonizovat  a transformovat témata, která jsou zrovna aktuální v daný úplněk, nebo i nov. V jakém znamení probíhá daný úplněk nebo nov (a tedy aktuální témata), to najdete na různých astrologických webech.

Svíčku můžete zapalovat přímo v den úplňku, nebo už 3 dny před úplňkem a ještě 3 dny po úplňku. Může Vám tedy hořet týden, nebo jen jeden den .- volba je na Vás. Svíčka by měla hořet alespoň hodinu.  Jednu svíčku používejte vždy na daný úplněk či nov - při prvním zapálení svíčku v duchu požádejte, aby Vám  pomohla uvolnit a pročistit všechna témata související s daným úplňkem (novem).

Všechny svíčky jsou přírodní produkt, netoxický při spalování, nedráždí dýchací ústrojí, používaný pro výrobu svíček, které jsou vhodné i pro alergiky. Ve svíčce vytváří krystaly, které jsou pro každou svíci jedinečné. Tento krystalický efekt se projevuje i na povrchu svíčky. Pro zachování čistě přírodního charakteru našich svíček nepoužíváme žádné vonné esence, které by mohly způsobit alergické reakce.

Čakrové svíčky

 

Čakrové svíčky harmonizují celý čakrový systém. Některé vrstvy barev vám vyhoří rychleji, některé budou naopak trvat - to podle míry  a potřeby čištění v dané úrovni. V nabídce budou stále.

- Čakrové mini (180 Kč)

- Čakrové klasik (390 Kč)

Slunovratové svíčky

slunovratové svíčky

 

Přišla mi inspirace vytvořit Slunovratové svíčky -Tuto svíčku zapalte 20.6. (lze i den před a den po). Můžete k tomu připojit přání, abyste byli co nejvíce v souladu sami se sebou i s nadcházejícím obdobím (do podzimní rovnodennosti 23.9.) a také se Sluncem - tj. s tématy hojnosti, síly, zdraví, sebedůvěry, sebevědomí, radosti,  respektu.

- Slunovratové mini 150 Kč

- Slunovratové klasik 350 Kč

Svíčky - Vnitřní muž, žena, dítě

Vnitřní muž, žena, dítě

 

V nabídce svíček přibyly další novinky: Vnitřní dítě ( bílo-lososová),  Vnitřní muž (bílo-modrá) a Vnitřní žena (bílo-červená),

- Svíčky mini (150 Kč)

- Svíčky klasik (350 Kč)

Čakrové čajové svíčky

čakrové čajové svíčky

 

Úplně poprvé mám pro vás Čakové čajové svíčky spolu s bílými po 12 ks za 120 Kč.

Pokud si budete objednávat pouze čajové svíčky (i více krabiček), poštovné je jen 50 Kč.

Barvy mohu sestavit na vaše přání.

 

Malované svíčky

 

Ručně malované svíčky, témata Důvěra, Láska.

Přibydou k nim ještě další - svíčky budu vyrábět i s tématy podle Vašeho přání.

Astro řada - Luna, Venuše, Lilith

 

TÉMATA SVÍČEK

Luna - Archetyp matky. Péče, podpora, pochopení, emocionální bezpečí, nasycení, pocit domova, stability, jistota a bezpečí v rodinném hnízdě. Harmonizuje náš vztah k matce nebo k osobě s mateřskými rysy, zároveň vylaďuje naše vlastní mateřské projevy, schopnosti.

Venuše - Archetyp milenky, partnerky. Láska, sexualita, splynutí duše i těla,přitažlivost, soulad, smysl pro krásu. Harmonizuje energie potřebné pro partnerský život, schopnost projevit své ženství ve vztahu.

Lilith - Černá luna - Stín - vše obávané v nás, ukryté, tajemné. Intuice, pudová sexualita, karmické dluhy, zrození a smrt, ztráta a tvořivost, spontánnost, vášeň, magie, hloubka. Skrze Lilith probíhá léčení karmicky zraněného ženství. Otevírá přístup k hluboké dávné moudrosti (vědma),  přirozeně prožívané sexualitě, aktivuje sebejistotu, vlastní hodnotu, schopnost stanovit si hranice bez pocitu viny. Síla skrze vášeň a tvořivost. 

JAK SVÍČKY POUŽÍVAT?

Tím, že svíčky hoří, harmonizují a vylaďují daná témata u každého. Zapalovat je můžete postupně, nebo i společně (klasik, mini). Plovoucí svíčky doporučuji nechat hořet současně. Můžete je využít i k navození atmosféry k automatické kresbě, meditaci, relaxaci, pro klidný večer apod. 

CENY

  • klasik - 350 Kč
  • mini - 150 Kč
  • plovoucí svíčky (v sáčku či v krabičce) - balení 70 Kč (velikost svíčky 5x5 cm)

POŠTOVNÉ

  • plovoucí svíčky - 50 Kč
  • svíčky klasik a mini - 100 až 160 Kč dle velikosti balíku

OBJEDNÁVKY

e-mailem na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

  • - jméno a doručovací adresu
  • - telefon
  • - druh a počet svíček
  • - souhlas s GDPR