22 originálních mandal k vybarvení, poselství archandělských průvodců, význam barev a co o vás mandala říká.

Archandělské mandaly

Archandělské mandaly v sobě nesou zpřítomněnou energii daných světelných bytostí. Tím, že mandalu začnete vybarvovat, se spojujete s energií příslušného archanděla. Můžete ho na začátku kreslení požádat o pomoc v situaci, o harmonizaci, posílení, léčení apod. Hotová mandala je velmi působivý energetický zářič a svými vibracemi pomáhá realizovat váš na začátku vložený záměr. Taková mandala se vám bude líbit, bude vám příjemná. Většině lidí vyhovuje tento první způsob kreslení mandal.
Může se však stát, že budete potřebovat naopak nějaké téma v životě vyčistit, rozpustit, odstranit, odblokovat – pak vložte na začátku do kresby tento záměr. Tuto hotovou mandalu je potom potřeba spálit a poděkovat za očistu, neboť by vyzařovala negace, na které jste se naladili na začátku její kresby.

Jak mandalu vybrat a vybarvovat
Mandalu je nejlepší vybrat pocitově podle toho, která vás osloví, která se vám líbí. Pastelky a barvy si vybírejte intuitivně. Vybarvování mandaly záleží jen na vás, kde začnete, kde budete pokračovat a kterým tvarem skončíte. Nechte skrze intuici a pastelku promluvit vaši duši – tím se o sobě můžete leccos dozvědět. Výběrem mandaly konkrétního archanděla můžete objevit souvislosti a témata, která máte právě aktivní ve vašem životě. Kresbou mandaly je možné tato témata harmonizovat, rozpouštět, uvolňovat nebo naopak stabilizovat, podle toho, co je žádoucí. Mandalu můžete vybrat i logicky, rozumově podle popisu témat v seznamu archandělů – zmizí vám tím však možnost dovědět se skrze intuici o svém podvědomém nastavení.

Co o vás mandala říká
Mandala, kterou vybarvujete od středu směrem ven, vás propojuje s okolím, nese v sobě aktivitu, pomáhá vám realizovat plány, rozvíjet myšlenky, přináší pocit uvolnění, otevírá nové možnosti, usnadňuje vidět nové cesty a řešení (jinými slovy: její aktivní energie směřuje „ven“). Mandala vybarvovaná od okraje směrem do středu podporuje naši koncentraci, zaměřuje pozornost do jednoho bodu, k nejdůležitějším krokům, usnadňuje učení, usnadňuje dokončovat věci, spojuje nás s naším středem, přináší pocit jistoty, stálosti, opory, bezpečí (její energie směřuje „dovnitř“). Mandala, při které se kombinují oba postupy, přináší pocit uvolnění všude tam, kde máme pocit, že jsme nastrkaní do škatulky proti své vůli, při pocitu sevření, nebo při pocitu, že nemůžeme dělat věci po svém, v situaci, kdy nás ubíjí rutinní práce nebo jakákoli neměnnost ve vztazích či v situacích a když máme potřebu to změnit či uvolnit.

Obsah

Gabriel – str. 5
Radost, uvolnění, čistota, sebepřijetí; plodnost, početí, zraněné ženské energie, odpuštění; sebevyjádření – slovem, obrazem, pohybem aj., podpora v kreativní činnosti,
povolání, nových projektech; očista nahromaděných emocí; nalezení životního cíle.

Rafael – str. 7
Univerzální léčivá energie pro duši i tělo. Při vyčerpanosti, nespokojenosti, pro u držení zdraví – jako prevence a regenerace, omlazení, pročištění – zejména kosterně-svalový systém, zažívání, vylučování, pohlavní systém, i jiné.

Michael – str. 9
Ochrana osob i prostoru, vyčištění karmy, skoncování s minulostí a možnost nových začátků, odpuštění, pomoc, odvaha, rozhodnost; u dědičných nebo vlekoucích se fyzických i psychických potíží.

Uriel – str. 11
Duchovno v hmotném těle, dodává odvahu k realizaci záměrů a vizí, život v souladu s vyšším záměrem, vy-sněné skutečností; ochrana, harmonizace fyzického těla; pomáhá přijmout své tělo; játra, žlučník, tlusté střevo.

Raziel – str. 13
Přístup k vyššímu vědění, schopnostem; spojení 1. a 8. čakry, probuzení Vyššího Já; uvolnění emocionální zátěže – potlačená zlost, ego; spojení se Sluncem – radost, úspěch, hojnost v životě; povstat z popela jako Fénix; čištění, detoxikace.

Jofiel – str. 15
Pomáhá s učením, pochopením životních lekcí, s intuicí; ulevuje od stresu a přetížení z rychlého tempa; pomáhá umělcům, tvořivým profesím – tvořit v duchu, v mysli i v hmotě; zbavuje nutkání posuzovat, kritizovat; čistí lymfu, bolesti hlavy, napětí v těle, stres.

Melchizedech – str. 17
Zhmotnění myšlenek, záměrů, harmonizuje duchovní a materiální rovinu; svoboda rozhodování a zodpovědnost; podporuje tvořivost; pro duchovní učitele. Klouby, ruce, nohy.

Sandalfon – str. 19
Léčí zraněné vnitřní dítě; spojení ženského a mužského aspektu v nás; vyléčení zraněného srdce, odpuštění; nalezení partnera duše; realizace snů, radost ze života; při potížích se sluchem, dětské choroby či v souvislosti s dětstvím aj.

Anael – str. 21
Čistí strachy, nejistoty, pochybnosti, nedůvěru - transformace do klidu, rovnováhy a přijetí; rozhodnost, sebejistota; rozpuštění agrese, zlosti; konstruktivní použití své energie; u všech potíží vzniklých z pocitu strachu, u gynekologických
potíží aj.

Chamuel – str. 23
Naděje, důvěra, radost, harmonizace všech vztahů – k sobě, druhým, přírodě, k Bohu; při napětí ve vztazích, v rodině, s dětmi; pro zklidnění a čištění všech fyzických potíží souvisejících s konflikty ve vztazích i u jiných.

Jeremiel – str. 25
Podporuje schopnost vidět život z té světlé stránky, tiší rozjitřenou duši a emoce, pomáhá s odpuštěním; pro plánování pozitivních životních změn a tvořivost; otevírá vize; na fyzické rovině všude tam, kde potřebujeme nastartovat pozitivní změnu.

Muriel – str. 27
Otevření srdce, schopnost vnímat srdcem; uvolnění, odpuštění, spokojenost, láska; rozpuštění omezujících hranic a lpění; spojení s energií rostlin, kamenů, přírody. K rozpuštění všeho strnulého, ztvrdlého.

Orifiel – str. 29
Vykročení na cestu, zaměření na svůj cíl, poslání, nalézt směr; pomáhá přestat se točit v kruhu, vidět, kudy jít; orientace v životě, nové začátky, vytoužené projekty; univerzální fyzická očista; uvolňuje vše ztuhlé, zastavené; léčení očí, vnitřní zrak.

Haniel – str. 31
Pro odpovědnost za sebe, duševní rovnováhu – při pochybách, nedůvěře v sebe, nerozhodnosti; aktivace třetího oka – intuice; odpuštění, léčivé schopnosti; světelná práce ve věku Vodnáře; oslovuje inkarnované z Atlantidy.

Matka Sofia – str. 33
Uvolnění vazeb matriarchátu, harmonizace mužské a ženské energie, u karmicky zraněného ženství, léčení závisti,soutěžení, role oběť-útočník; hormonální systém, ženské nemoci.

Ariel – str. 35
Spojení s přírodou, větrem, vodou; spolupracuje s arch. Rafaelem, přitahuje ty, kdo žili v Atlantidě; na potíže spojené s vodou, tekutinami v těle, a se vzduchem (krev, lymfa, otoky, dýchání, plynatost apod.)

Bariel – str. 37
Volné proudění energie, smích, láska +úcta ke všemu živému i k sobě, soucit, prožívání všemi smysly, uzemnění, růst, léčení zvířat, ochrana fyzického těla, harmonie se Zemí, zvířaty, rostlinami; pohybový aparát, smyslové orgány.

Natanael – str. 39
Kontakt s anděly a mistry, víra v zázraky, duchovní vedení, zprostředkování vizí, spontánní vyléčení, porozumění duchovním zákonům; uvolnění hrdla; oči, uši; srdce a dýchání aj.

Zadkiel – str. 41
Pro meditaci, duchovní růst, uspořádání myšlenek, jemné čištění karmy, rozpuštění nevhodných vzorců myšlení a chování, cesta ke svobodě a sebedůvěře; metabolismus, detoxikace.

Metatron – str. 43
Spojení energií Země a Nebe, s vyššími dimenzemi, k meditaci, pomáhá rozpoznat cestu a naše možnosti, duchovní ochrana; harmonizace psychiky, úleva od přetížení, bezradnosti, pesimismu.

Raguel – str. 45
Při zanedbávání potřeb fyzického těla, harmonizace 1.-4. čakry, spojení se stromy, přírodou; podpora našich kořenů; pročištění mysli, negativních zvyků; spravedlnost; pro zdravé plíce, nohy, kosti, pohyb.

Camael – str. 47
Spravedlnost, ochránce vztahů, rozhodnost vůle ke splnění životního cíle, překonat strach z minulosti a s lehkostí být sám sebou; vyrovnání světla a tmy v nás, přijetí své temné části.

 

Cena 150 Kč
Pokud máte o knihu zájem nebo máte dotaz, napište si o ní na e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Kniha bude k dostání od 1.12.2014