Přibývá lidí, kteří se mne ptají, jak je to s vnímáním a s komunikací s anděly. Některým se tato schopnost otevřela sama a jsou z ní překvapeni, někdy až zaskočeni, co s tím. Jiní touží se tomuto světu přiblížit a hledají možnosti. A tak jsem pro Vás připravila nový kurz – Andělský seminář.

Dozvíte se, jak tyto bytosti vnímat, jak s nimi navázat spojení, jak se ptát a k čemu jejich pomoc využít. Setkání s nimi není určeno jen hrstce vyvolených – může to zažít každý z Vás.

Na semináři Vás čeká řada meditací s archanděly, trochu kreslení, základy komunikace se světelnými bytostmi (jak si vytvořit spojení a jak zároveň zůstat „nohama na zemi“). Naučíte se, jak využívat spojení s nimi v důležitých situacích (ohledně zdraví, vztahů, otázek, přání atd.). Mnohé souvislosti se Vám ukážou při použití andělských karet, archandělských svící nebo v andělských mandalách. Pomohu Vám, jak rozpoznat, kterého duchovního průvodce/archanděla máte momentálně jako hlavního při sobě. Na semináři také obdržíte speciální kód vytvořený channelingem a automatickou kresbou, který Vám usnadní spojení a komunikaci anděly.

 

Seminář lze dobře propojit i s kurzem Automatické písmo, kde využíváme (kromě jiného) komunikaci s našimi duchovními průvodci.