Povím vám, jak jsem se dostala ke kresbě duchovních průvodců. Tak trochu jako slepý k houslím
- "náhodou" ;-).

Bylo to někdy v létě 2010.
Povídaly jsme si s mou dcerou o tom, že každý máme při sobě nějaké duchovní bytosti, které nás ochraňují, vedou, radí, pomáhají, když je o to požádáme.

"A koho mám já?" ptala se.
"No, to nevím."
"Tak mi je nakresli," nadchla se vlastním nápadem.
 Trochu mě to zaskočilo.
"To jsem ještě nikdy nezkoušela... Nakonec proč ne - jdeme na to :-)."

Vzala jsem papír a pastelka vykouzlila postavu. Očekávala jsem jaksi automaticky, že to bude některý z andělů, archandělů - jaké bylo moje překvapení, když se na zakreslila tato postava:

 

Dcera se rozzářila: "Mami, to je přece druid!"

"???"
"No - dívej, má tu lahvičku s pitím, hůl..."
(Matně jsem se rozpomněla na Asterixe  a Obelixe... :-)... )

Pak ji naprosto spontánně napadlo, jestli můžu zakreslit, kdo byla v některém minulém životě.
Požádala jsem si tedy o informaci, a na bílé ploše začala vznikat fialová ženská postava:
dlouhé šaty s "honzíkem"na zadečku, klobouk s ozdobou, v pravé ruce cosi jako kabelku a v levé sklapnutý deštník, až mi bylo divné, že může být tak špičatý, že jsem schopná to nakreslit, když přece mám radši kulaté tvary....;-).

                                              

V hlavě mi znělo jméno té dámy, ale slyšela jsem ho velmi matně, nezřetelně - cosi jako Baleárová, Valeáry či Valeárová a přišel letopočet  1834. Dcera začala okamžitě hledat na internetu. Druhý den mi oznámila, že "ji" našla. Nevím, jak se jí to podařilo (vlastně vím....;-) ), neboť jméno i letopočet byly zkomolené. Ale osobní průvodci nás dovedou vždy tam, kam máme dojít, když o to požádáme.
 

Rozklikla fotografii - a já na chvíli ztratila dech i řeč.....

 

Marie Valérie, poslední dcera císařovny Sissi (vpravo) se sestřenicí Giselou.   (Převzato z http://kiralyne.blog.cz/galerie/cisarovniny-deti )

Pravda, shoda je hlavně v hrubých obrysech, rok asi 1884, ale i tak mi to ten den připadalo neskutečné, neuvěřitelné.... že až takhle se dají v automatické kresbě získat informace a souvislosti.... 

Od té doby jsem začala kreslit osobní průvodce i ostatním, kdo projevili zájem. Automatickým písmem většinou přijde i text, bývá v podobě podobenství, metafory, takže si konkrétní spojitosti a význam musí každý najít sám - každopádně tento text funguje jako výborný spouštěč, jako vodítko pro další hledání.

Synchronicita je vidět i v následujícím případě - kdy se mi u jedné paní jako průvodce ukázala Panna Marie.:

Dobrý den, paní Hanko.

Děkuji za osobního průvodce. Je zajímavé, že průvodcem je právě Panna Marie, totiž na jaře jsem byla na řezbářském sympoziu v Příbrami, kde tématem k řezbě  byla právě Madona. Tam jsem si také  " Madonu" vyřezala. Do toho " špalku lipového " jsem vložila hodně lásky a pocitů, které jsem v té době potřebovala nějak dostat ze sebe.  Mám ji v obývacím pokoji a často se k ní obracím. Na vašem kurziku automatické kresby jsem byla letos  (2013) v Husinci. Často a ráda sedám k pastelkám a nechávám je vytvořit krásné obrázky.
Děkuji,
přeji krásné dny
Lenka 

UKÁZKY - DUCHOVNÍ PRŮVODCI
Pastelka většinou kreslí lehkým tahem - jemné energie, zvýrazňují se jen ty části, které nesou symbolický význam.   (Originál je viditelný ve všech tazích.. .;-) ).

        

Pokud vás zajímá, koho z osobních průvodců máte při sobě vy, mohu vám vaše duchovní průvodce zakreslit. Zpravidla se jedná o anděly, archanděly,  nebo jiné bytosti Světla. Ke každé bytosti mi přijde její jméno a velmi často automatickým písmem i vzkaz, který se váže k vašemu momentálnímu období, situaci či úkolu.  Potřebuji k tomu pouze vaše celé jméno, narození a město, kde žijete. Dostanu-li shora souhlas, mohu zakreslit osobního průvodce i pro vaše blízké.

Cena kresby a vzkazu je 800 Kč - emailem, 900 Kč doporučeně poštou (platba na účet předem). Bankovní spojení sdělím na základě objednávky.

Chcete-li pouze zjistit jméno Vašeho průvodce, cena je 100 Kč.

Od září 2016 až do odvolání opět přijímám objednávky na kresby průvodců i od nových zájemců (dočasně byla tato služba určena jen absolventům kurzů - z kapacitních důvodů). Můžete si nechat vytvořit průvodce pro sebe i pro své blízké.
Objednávku posílejte e-mailem na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. - celé jméno a datum narození (nebo alespoň věk osoby).